PRIVATE CATERING

Je druh cateringu, ktorý je tu pre Vás, aby zabezpečil hladký a príjemný priebeh Vami organizovaných spoločenských akcií. Našim poslaním je dotvárať výnimočnú atmosféru Vašich osláv a stretnutí pomocou jedinečného kulinárskeho umenia tak, aby výsledkom boli zakaždým nezabudnuteľné zážitky pre všetkých zúčastnených.

Spektrum možností je široké a radi zavítame kdekoľvek, kde budete prežívať výnimočné chvíle. Od súkromnej garden párty na Vašej záhrade, cez oslavy životných jubileí až po posedenia s priateľmi a blízkymi, s ktorými chcete zdieľať radostnú udalosť vo Vašom živote, či pracovný alebo osobný úspech. Nech budete kdekoľvek a v akejkoľvek spoločnosti, my budeme stáť za Vami, vždy pripravení poskytnúť Vám a Vašim hosťom prvotriedny servis.

Naše skúsenosti sa budú riadiť Vašimi predstavami a neuspokojí nás nič menšie než dokonalý zážitok pre Vás a Vašich hosti.

Čokoľvek Vás zaujme, je Vám k dispozícii. Zabezpečíme unikátnu barmanskú šou, ochutnávky delikátnych vín, ako aj prvotriedneho koňaku a lahodnej belgickej čokolády.

WEDDING CATERING

Svadobný deň má v každej rodine punc výnimočnej udalosti. Zároveň je vyvrcholením niekoľkomesačných príprav spojených s napĺňaním predstavy o konkrétnej podobe tohto jedinečného životného zážitku.

Wedding catering sa chce podieľať na tom, aby sa Vaše predstavy naplnili čo najvernejšie a odbremeniť Vás od starostí spojených so zabezpečením svadobnej hostiny.

Naši manažéri sú zvyknutí zaoberať sa každým detailom a neponechať žiadnu predstavu či požiadavku klientov bez povšimnutia. Spolu s kulinárskym umením našich kuchárov, ústretovosťou celého personálu sú tak zárukou výnimočného gastronomického zážitku v tento neopakovateľný prvý deň Vašej spoločnej cesty životom.

Spoločne s Vami vyberieme menu na svadobnú hostinu tak, aby sme ulahodili aj tým najnáročnejším z Vašich hostí. Pomôžeme vám doladiť akékoľvek detaily - od červeného koberca na svadobnom obrade, až po odloženie jedál a nápojov na nedeľné pokračovanie hostiny.

 

KONTAKTUJTE NÁS


Vypracujeme Vám Cateringovú ponuku a pripavíme Vám skvelú párty.+421 905 376 001catering@banquet.sk

Napíšte nám

základné informácie o pripravovanej akcii a my Vám vypracujeme Návrh Cateringovej a Cenovej ponuky