Gott aj prezidenti


Odvtedy uplynulo mnoho času a Senator Banquets cateringovo zabezpečovala stovky akcií  - od jednoduchých občerstvení počas konferencií, letných gril párty, plesov, až po honosné recepcie v rôznych historických priestoroch. ,,Na podujatiach, kde  sme zabezpečovali cateringové služby  boli prítomné takmer všetky osobnosti z oblasti politického, kultúrneho, spoločenského a športového života Slovenska. Zo zahraničia to boli najmä premiéri, prezidenti a členovia vlád okolitých štátov a z umelcov opakovane Karel Gott, Brigitte Nielson a mnoho ďalších. ,,

 

Spoločnosť však nemá skúsonosti len s osobnosťami, ale aj eventovými priestormi. Pôsobili sme vo väčšine veľkých priestorov na eventy ako je Istropolis, Incheba, Slovenské národné divadlo, či bývalé PKO. A podľa hodnotení ľudí z týchto priestorov, služby tejto spoločnosti patria medzi najlepšie.

 

Výhodou je, že profíci z našej spoločnosti dokážu zvládnuť kompletný párty servis aj pre viac ako 2000 osôb. Ta nás radí medzi najväčšie slovenské cateringové firmy. Mimochodom, párty nezabezpečujeme iba na Slovensku, skúsenosti máme aj spoza hraníc. Najvzdialenejšou destináciou bol Berlín, Hanover a Kolín nad Rýnom.

 

Senator Banquets okrem párty servisu a cateringu prevádzkuje jednu z najväčších požičovní reštauračného a cateringového inventáru na Slovensku a to vrátane kompletných doplnkových služieb ako je umývanie inventáru i doprava.

 

Ďalším pilierom biznisu je  divízia gastronomických prevádzok - v súčasnosti pôsobíme v SMÚ a SND.