Gott aj prezidenti


Odvtedy uplynulo mnoho času a Senator Banquets cateringovo zabezpečovala stovky akcií  - od jednoduchých občerstvení počas konferencií, letných gril párty, plesov, až po honosné recepcie v rôznych hostorických priestoroch. ,,Na podujatiach, kde  sme zabezpečovali cateringové služby  boli prítomné takmer všetky osobnosti z oblasti olitického, kultúrneho, spoločenského a športového života Slovenska. Zo zahraničia to boli ajmä premiéri, prezidenti a členovia vlád okolitých štátov a z umelcov opakovane Karel Gott, Brigit Nelson a mnoho ďalších. ,,


Spoločnosť však nemá skúsonosti len s osobnosťami, ale aj eventovými priestormi. Posôbili sme vo väčšine veľkých priestorov na eventy ako je Istropolis, Incheba, Slovenské národné divadlo, či bývalé PKO. A podľa hodnotení ľudí z týchto priestorov, služby tejto spoločnosti patria medzi najlepšie.


Výhodovu je, že profíci z našej spoločnosti dokážu zvládnuť kompletný párty servis aj pre viac ako 2000 osôb. Ta nás radí medzi najväčšie slovenské cateringové firmy. Mimochodom, párty nezabezpečujeme iba na Slovensku, skúsenosti máme aj spoza hraníc. Najvzialenejšou destináciou bol Berlín, Hanover a Klín nad Rýnom.


Senator Banquets okrem párty servisu a cateringu prevádzkuje jednu z najväčších požičovní reštauračného a cateringového inventáru na Slovensku a to vrátane kompletných doplnkových služieb ako je umývanie inventáru i doprava. Ďalším pilierom biznisu je je divízia gastronomických prevádzok - v sučasnosti pôsobíme v SMÚ a SND.