NA TRHU VIAC AKO 20 ROKOV


Naša spoločnosť vznikla začiatkom 90. rokov

Sme rodina

Naša spoločnosť vznikla začiatkom 90. rokov. Najprv ako klasická živnosť jedného z terajších spoločníkov, z ktorej sa postupne vybudoval úspešný a stabilný rodinný biznis

 

Na začiatky spoločnosti spomína jej šéf Mgr. Jozef Baránek: "Vzhľadom na to, že sme pracovali v bývalom štátnom podniku Interhotel Bratislava, mali sme skúsenosti s organizovaním spoločenských podujatí, ktoré sme zabezpečovali v hoteli Fórum a hoteli Devín. Taktiež sme zabezpečovali niekoľko podujatí mimo priestorov hotela. Pre catering a banket servis sme sa rozhodli z dôvodu novej, rýchlorozvíjajúcej činnosti po tom, ako sa Bratislava stala hlavným mestom nového štátu a táto požiadavka nebola na trhu dostatočne pokrytá službami." Naša činnosť v oblasti cateringu expandovala, o čom svedčí aj fakt, že jednou z prvých akcií, ktoré Senator Banquets organizovala, bola Čaša vína pri príležitosti inaugurácie prvého slovenského prezidenta Michala Kováča v priestoroch Starej radnice.

PRIVATE & WEDDING CATERING

Dotvoríme výnimočnú atmosféru Vašich osláv, rodinných stretnutí i Svadobných hostín.

Našim poslaním je dotvárať výnimočnú atmosféru Vašich osláv a stretnutí pomocou jedinečného kulinárskeho umenia tak, aby výsledkom boli zakaždým nezabudnuteľné zážitky pre všetkých zúčastnených.


BUSINESS CATERING

Reprezentatívny servis pre klientské párty, školenia a kongresy.

Nadštandardný, reprezentatívny catering doplnený excelentným servisom. Catering, ktorému záleží na  úspechu Vašich obchodných rokovaní a stretnutí.

BBQ CATERING

Pripravíme pre Váš skvelú gril párty i celodenné občerstvenie na Váš športový deň.

Doprajte si prvotriedny gastronomický zážitok pre Vás a Vašu rodinu, kolegov i obchodných partnerov.

Pripravíme pre Vás skvelú párty.

catering@banquet.sk​​​​​​​